ÚvodNa těchto stránkách najdete šperky, obrazy, kosmetiku,...

 

Své šperky tvořím výborně barevně sladěné za použití přírodních materiálů. Vše je baleno v ručně šitých sáčcích z organzy, které pro mne šijí v chráněné dílně Horizont.

 

Náhrdelník je základním kamenem mé tvorbyNavrhuji a vyrábím šperky od čistě jednoduchýchelegantních až poromantické, bohatě členité, a ze směsí mnoha materiálů. Některé náhrdelníky jsouvíceřadé, jiné s přívěsky. Někdy vytvářím celé soupravy skládající se z náhrdelníku, náramku a náušnic. Vyrábím také brože spony na šátek či přívěsky.

 

Kromě výroby do butiků tvořím pro zájemce i šperky na zakázku. V současné době lze mé šperky zakoupit i v nově otevřené Kosmetické poradně & Ateliéru šperku IRIS v Českých Budějovicích. Adresu naleznete zde.

 

Obrazy maluji pouze na zakázku nebo pro své potěšení.

 

Kosmetické výrobky prodávám jen v Kosmetické poradně & Ateliéru šperku IRIS v Českých Budějovicích. Adresu naleznete zde. Převážně tam také poskytuji služby, které jsou uvedeny v ceníku služeb na záložce Kosmetická poradna. Podrobné informace o všem co se týká těchto služeb nebo kosmetických přípravků jsou na specializovaných stránkách www.poradnairis.cz.